iRobot Roomba 606 Akıllı Robot Süpürge

Marka : iRobot
İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺2.599,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.599,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺184,68 'den başlayan taksitlerle

2 Yıl Türkiye Distribütör Garantili

iRobot Roomba 606 Robot Süpürge

iRobot Roomba 606 Robot Süpürge
Haritalama Sistemi ile Pratik ve Tertemiz
Roomba robotik süpürgelerin temel modeli kaliteli temizlik için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Mükemmel iAdapt navigasyon sistemi ile haritalama, eşsiz üç aşamalı temizleme sistemi ve geniş toplayıcı kapasitesi ile her gün tertemiz evler.

Üç Aşamalı Temizleme Sistemi ile Zahmetsiz Temizlik
Roomba robotik elektrikli süpürgelerinin rakipsiz kalitesi, oldukça işlevsel üç aşamalı bir temizleme sistemine dayanmaktadır. Bu sistem içinde Roomba, odanın her köşesindeki kirleri kelimenin tam anlamıyla ortadan kaldırır. Sert zemin veya halı farketmeksizin temizler ve hazne içine hapseder.

Hassas tamponu, mobilyalarınıza karşı hassastır. Yatak veya perde gibi yumuşak olan engelleri rahatça ayırt eder. Yatak altını ve perde aralarını da etkili şekilde temizler.

Robot süpürgenin spot programı, bölgesel olarak yapılacak olan temizlikler için kullanılır. Süpürge, el ile çalıştırıldıktan sonra, 1 metrekare genişlikteki alan iyice temizlenir. Örnek olarak, mutfağınızda yere şeker döküldüğünde ya da paspasınızı temizlemek istediğinizde süpürge, bir fırça görevi üstlenir.

Robot süpürgenin altında bulunan sensörler, boş alanları güvenle tanımlar ve merdivenlerden düşme olasılığı ortadan kalkar.

Roomba robot süpürge, ihtiyacınız olduğu her an hazır olarak bekler. Bataryasının zayıfladığı durumda ya da temizlik işlemi sona erdiğinde Home Base şarj istasyonuna dönerek şarj olur.

Robot Süpürgenin Teknik Özellikleri
Şarj başına temizleme süresi: 1 saat
Maksimum şarj etme süresi: 3 saat
iAdapt 1.0 navigasyon sistemi: Yükseklik sensörleri ile merdiven düşmeyi engelleme, ön tekerlek sensörleri ve hassas temaslı tampon ile dip köşe temizlik
Kirlerin Akustik olarak algılanması: Roomba, akustik sensörler vasıtasıyla aşırı kirli yerleri tespit eden Dirt Detect sistemi ile donatılmıştır. Kirlerin yoğun olduğu bölgeyi algılar ve derinlemesine temizler.

Toz haznesi: 0.5 litre

Kutu İçeriği

      • 1 adet 1800mAh Lithium-Ion Li+ batarya*
      • 1 adet otomatik şarj istasyonu Home Base®

NASA ile Çalışmalar Yapan Bir Marka
25 yıllık tecrübesi ile, robot süpürge kategorisinin öncüsü iRobot, markanın kurulduğu ilk yıllarda NASA uzay araştırmaları için bir robot tasarlamıştır. 2002 yılında ise ev için robotik süpürge ROOMBA'nın ilk üretimi gerçekleştirilmiştir. Gelişen teknolojileri tüketiciyle buluşturan iRobot, kullanıcılarına zahmetsiz temizliğin keyfini sunar.

iRobot Türkiye Garantili

Benzer Ürünler