iRobot Roomba 691 Robot Süpürge
iRobot Roomba 691 Robot Süpürge
iRobot Roomba 691 Robot Süpürge
iRobot Roomba 691 Robot Süpürge
iRobot Roomba 691 Robot Süpürge
iRobot Roomba 691 Robot Süpürge
iRobot Roomba 691 Robot Süpürge
iRobot Roomba 691 Robot Süpürge

iRobot Roomba 691 Robot Süpürge

Marka : iRobot
İndirim Oranı : %50 İndirim
₺288,63 'den başlayan taksitlerle

 

4 TAKSİTE KADAR VADE FARKSIZ ÖDEME İMKANI!

iRobot Roomba 696 ile Bütün Özellikleri Aynıdır!

  

Mükemmel iAdapt navigasyon sistemi, üstün 3 aşamalı temizleme sistemi, kir tespit sensörü ve iRobot HOME akıllı telefon uygulamasıyla daha fazla konfor. Roomba'nızı her yerden ve her zaman kontrol edin. Roomba 691 haftanın her günü ve saatine ayarlanabilir. Robot asistanınız evi temizlerken siz sevdiklerinize ve ailenize vakit ayırın.

iAdapt Navigasyon

iAdapt Navigasyon, dairenizin veya evinizin mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlayacaktır. Roomba düzinelerce sensörle odayı ve zemini izler, nerede olduğunu bilir ve odanın şekline ve boyutuna göre önceden tanımlanmış 40 hareket doğrultusunda akıllıca tepki verir. iAdapt navigasyon sayesinde, robot duvarların tamamı boyunca, mobilyaların çevresinde ve altlarında dolaşır mükemmel şekilde temizler.

Yalnızca - Clean - Butonuna Basın

Sadece bir düğmeye basarak, Roomba robot süpürge programlama gerektirmeden yerlerinizi temizler.

Her zaman otomatik şarj edilmiş olarak bekler

Roomba robot süpürge ona ihtiyacınız olan her an hazır. Bataryası zayıfladığında veya temizlik bittiğinde Home Base şarj istasyonuna otomatik olarak geri döner.

Efor sarfetmeden, her gün temizlik

Roomba 691 ikili çoklu yüzey fırçaları ile 3 adımlı temizleme sistemi kullanır. Özel dizayn edilmiş köşe temizleme fırçası ve vakumlu çekişi ile kırıntıdan büyük kirlere her şeyi mükemmel temizler.

Üç aşamalı temizleme sistemi

Roomba robotik elektrikli süpürgelerinin rakipsiz kalitesi, oldukça işlevsel üç aşamalı bir temizleme sistemine dayanmaktadır. Bu sistem içinde Roomba, odanın her köşesindeki kirleri kelimenin tam anlamıyla ortadan kaldırır. Sert zemin veya halı farketmeksizin temizler ve hazne içine hapseder.

Kapı eşikleri veya halılar durdurmaz

Roomba 691 kapı eşikleri veya 2 cm yüksekliğindeki küçük engelleri kolaylıkla aşabilir.

Kablolara karışmasını engelleyici sistem

iRobot, normal bir ev yaşamını bilerek tasarlanmıştır ve bu nedenle, halının saçaklarına veya kablolara dolaşmasını engelleyen ANTITANGLE işlevi ile donatılmıştır. Fırça direnç hissettiğinde rotasyonu geri döndürür. Bu şekilde, robot kablolardan kurtulur ve temizlemeye devam edebilir.

Zor yüzeyleri ve halıları rahatlıkla temizler

Otomatik ayarlı temizleme başlığı ile çift çoklu-yüzey temizleyici fırçaları farklı yüksekliklere adapte olur, yüzeyleri ve halıları en etkili şekilde temizler.

Hassas tampon

Hassas tampon, mobilyalarınıza karşı naziktir. Yatak ya da perde gibi görünen yumuşak engelleri ayırt edebilir ve yatağın altında ya da perdelerin arasında bile etkili bir şekilde temizlik yapabilir.

iRobot HOME mobil uygulamasıyla akıllı teknoloji

Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden Wi-Fi üzerinden bağlanarak iRobot HOME (Android ve iOS) uygulaması ile evdeyken yada evde olmadığınızda bile robotunuzu kontrol edebilirsiniz. Sadece Clean düğmesine basın. Ayrıca program üzerinden robotunuzu haftanın her günü için programlayabilirsiniz, böylece robotunuz düzenli olarak temizlenecek alanı planladığınız gün ve saatte temizler.

Yükseklik sensörleri

Robotun altındaki sensörler, robotun altındaki boş alanları güvenle tanımlayabilir, böylece merdivenden düşme olasılığını tamamen ortadan kaldırabilir. Roomba durur, geri döner ve tekerleklerin altında sağlam bir zemin olduğundan emin olduktan sonra temizlemeye devam eder.

Kirlerin akustik olarak algılanması

Roomba, akustik sensörler vasıtasıyla aşırı kirli yerleri tespit eden Dirt Detect sistemi ile donatılmıştır. Bu sensör sayesinde kirli alanlar üzerinde yoğunlaşarak daha iyi bir temizlik yapar.

Şık tasarımlı tutma kolu

Özel olarak dizayn edilmiş tutma kolu sayesinde Roomba’nızı kolayca taşıyabilirsiniz.

Sanal Duvar Fonksiyonu / Halo

Roomba’ya paket içinden çıkan sanal bir duvar tanımlanabilir. Sanal duvar, robotun algılayacağı görünmez bir engel oluşturur. Yalnızca ayrılmış alanı temizlemeniz gerektiğinde veya Roomba'nın elektrik veya bilgisayar kablolarına veya kırılgan nesnelere yaklaşmasını önlemek için kullanılır. Bu sanal duvar, duvarın etrafına koruyucu bir çember oluşturan Halo işlevini de içerir. Sanal duvarı evcil hayvanlarınızın yiyecek kaplarının yakınına koyabilirsiniz böylece Roomba evcil hayvanlarınızı rahatsız etmez ve bu bölgeye yaklaşmaz.

Lityum Batarya

Bir lityum bataryanın avantajı, yüksek kapasitesi ve uzun servis ömrü olmasıdır. Lityum batarya, Roomba'nın uzun süre temizlemesini sağlar.

Evcil hayvan tüyleri için uygun

Roomba’nın 3 adımlı temizleme sistemi zemindeki hayvan tüylerini temizler. AeroVac filtre ile tüyler, ince toz ve kırıntılar verimli bir şekilde süpürülür.

 

Benzer Ürünler