iRobot Roomba e5154 Robot Vakumlu Süpürge

Marka : iRobot
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺4.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.299,00(KDV Dahil)
₺381,03 'den başlayan taksitlerle

 

4 TAKSİTE KADAR VADE FARKSIZ ÖDEME İMKANI!

 

Hızlı performans

 

Premium 3 Aşamalı Temizlik Sistemi AeroForce ve 2’li çoklu yüzey temizleyici plastik fırçalar ile her zamankinden daha büyük toz ve kirde bile etkili. iAdapt akıllı navigasyon sistemi ve iRobot HOME uygulaması sayesinde her gün temiz bir evin tadını çıkarın.

 

 

Roomba’nın başlıca özellikleri e5

 

Her türlü sert zemin ve halıyı temizler

iAdapt navigasyon

Premium 3-aşamalı temizleme sistemi AeroForce

Temizlik zamanlama fonksiyonu

Kirli bölgenin akustik olarak algılanması

Yıkanabilir toz haznesi

Kablolara karışmayı engelleyici sistem

iRobot HOME telefon uygulamasıyla akıllı teknoloji

AeroForce filtre sistemi

Merdivenlerden düşmeyi engelleyici sensörler

Li-Ion batarya

Şarj istasyonunda otomatik şarj

Kolay taşıma için tutma sapı

 

 

Neden iRobot

 

iRobot'un çıkış noktası, üç kurucusunun (Colin Angle, Helen Greiner ve Rodney Brooks) robotik sektörünün dünyayı ve dolayısıyla çalışma, öğrenme, tedavi ve hatta temizleme biçimimizi değiştireceğine olan inancıydı. Henüz ilk yılında, iRobot, NASA'nın uzay araştırmaları için Nasa ile işbirliği içinde tasarladığı bir robot olan Genghis'i tanıttı. Bugün itibariyle iRobot'un portföyündeki farklı robotları dünyanın çeşitli yerlerinde 25 milyondan fazla kişi kullanmaktadır.

 

 

iAdapt navigasyon sistemi

 

iAdapt Navigasyon, dairenizin veya evinizin mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlar. Roomba düzinelerce sensörle odayı ve zemini izler, nerede olduğunu bilir ve odanın şekline ve boyutuna göre önceden tanımlanmış 40 hareket doğrultusunda akıllıca tepki verir. iAdapt navigasyon sayesinde, robot duvarların tamamı boyunca, mobilyaların çevresinde ve altlarında dolaşır, mükemmel şekilde temizler.

 

 

 

iRobot HOME mobil uygulamasıyla akıllı teknoloji

 

Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden iRobot HOME (Android ve iOS) ile, evde olmadığınızda bile robotu kontrol edebilirsiniz. Sadece CLEAN düğmesine basın.

Fonksiyonlar

Zaman programlı temizlik

Zaman programlı temizlik haftanın herhangi bir gününde veya saatinde yapılabilir.

Temizle

CLEAN tuşuna basarak robotunuzu her an her yerde çalıştırabilirsiniz.

Robotu bul

Robotunuzun yerini öğrenin.

Bilgi:

Robot bakımı

Toz haznesini boşaltmak, fırçaları veya robotun diğer bölümlerini temizlemek gerektiğinde uygulama sizi uyarır. Bakım bölümünde ayrıca, bakımın nasıl yapılacağı ile ilgili talimatlar da yer alır.

Yardım

Yardım bölümü, sıkça sorulan sorulara yanıtlar, video öğreticiler, teknik destek irtibat listesi veya bir resimli el kitapçığı da dahil olmak üzere hızlı kullanım kılavuzu içerir.

Geçmiş

Uygulama aynı zamanda bireysel temizlik döngülerinin geçmişini de takip eder.

Batarya şarj durumu

Robotun bataryasının şarj seviyesini kontrol edebilirsiniz.

 

 

Üç aşamalı temizleme sistemi

 

Roomba robotik elektrikli süpürgelerinin rakipsiz kalitesi, oldukça işlevsel üç aşamalı bir temizleme sistemine dayanmaktadır. Bu sistem içinde Roomba, odanın her köşesindeki kirleri kelimenin tam anlamıyla ortadan kaldırır. Sert zemin veya halı farketmeksizin temizler ve hazne içine hapseder.

 

1. Döner yan fırça

 

Roomba, bir yan fırçanın varlığı sayesinde, mobilyaların çevresinde, duvarlarda, odaların köşelerinde ve ulaşılması zor diğer alanlarda etkili bir şekilde temizlik yapabilir.

 

2. Karşılıklı dönen iki fırça

 

Roomba, temizleme başlığında bulunan karşılıklı dönen iki fırçayı kullanır. Bu sayede, Roomba verimli bir şekilde kiri ve tozu toplar. Sert zeminlerde fırça, kiri doğrudan toplama sepetine taşır. Halıları temizlerken ilk olarak halı fırçası devreye girer ve kiri yüzeye taşır ve plastik fırça yardımıyla kir hazneye alınır.

 

3. Emiş motoru

 

İyi toz çekişi, güçlü bir vakum motoruyla sağlanmaktadır. Hava filtreleme, AeroForce filtre tarafından sağlanmaktadır.

 

 

Merdivenlerden düşmeyi engelleyen sensörler

 

Robottun altındaki sensörler, robotun altındaki boş alanları güvenle tanımlayabilir, böylece merdivenden düşme olasılığını tamamen ortadan kaldırabilir. Roomba durur, geri döner ve tekerleklerin altında sağlam bir zemin olduğundan emin olduktan sonra temizlemeye devam eder.

 

SPOT programı

 

SPOT bölgesel temizlik için kullanılır. Robotun elle çalıştırılmasından sonra, çapı 1 m² olan alanı iyice temizleyecektir. Mutfakta şeker döküldüğünde veya ayakkabılarınızı koyduğunuz paspası temizlemek istediğinizde süpürgeniz sizin için tıpkı bir "fırça ve faraş" gibi hizmet edecektir.

 

Hassas temaslı tampon

 

Hassas tampon, mobilyalarınıza karşı naziktir. Yatak ya da perde gibi görünen yumuşak engelleri ayırt edebilir ve yatağın altında ya da perdelerin arasında bile etkili bir şekilde temizlik yapabilir.

 

 

Sanal duvar fonksiyonu / Halo

 

Roomba'ya sanal bir duvar tanımlanabilir. Sanal duvar, robotun algılayacağı görünmez bir engel oluşturur. Yalnızca ayrılmış alanı temizlemeniz gerektiğinde veya Roomba'nın elektrik veya bilgisayar kablolarına veya kırılgan nesnelere yaklaşmasını önlemek için kullanılır. Bazı sanal duvarlar, duvarın etrafına koruyucu bir alan oluşturan Halo işlevini de içerir. Sanal duvarı evcil hayvanlarınızın yiyecek kaplarının yakınına koyabilirsiniz böylece Roomba evcil hayvanlarınızı rahatsız etmez ve bu bölgeye yaklaşmaz.

 

 

Şarj istasyonunda otomatik şarj

 

Şarj istasyonu, bataryayı şarj etmek için kullanılır. Robot şarj istasyonundan, CLEAN düğmesine basmanız ile birlikte sizin talimatınız doğrultusunda kir ve toz ile mücadele içine girer. Temizlik bitiminde, Roomba otomatik olarak şarj istasyonuna geri döner ve şarj olmaya başlar.

 

Kablolara karışmasını engelleyici sistem

 

iRobot, normal bir ev yaşamını bilerek tasarlanmıştır ve bu nedenle, halının saçaklarına veya kablolara dolaşmasını engelleyen ANTITANGLE işlevi ile donatılmıştır. Fırça direnç hissettiğinde rotasyonu geri döndürür. Bu şekilde, robot kablolardan kurtulur ve temizlemeye devam edebilir.

 

 

Yıkanabilir Toz Haznesi

 

Roomba AeroForce mikrofiber filtre kullanarak en küçük toz parçalarını bile yakalayan geniş kapasiteli AeroForce toz haznesine sahiptir. Toz toplama haznesi dolduğunda, Roomba haznenin boşaltılması gerektiğini bildirir. Kolay bakım için toz haznesi su ile yıkamaya uygundur.

 

 

Kirli bölgenin akustik olarak algılanması

 

Roomba Dirt Detect özelliği sayesinde aşırı kirlenmiş yerleri saptamak için akustik sensörleri devreye sokar.

 

Temizlik için zamanlama fonksiyonu

 

Zamanlama işlevi ile robotun temizlemeye başlamasını istediğiniz gün ve saati seçebilirsiniz. Roomba'yı karanlık ve engeller durdurmaz, bu nedenle siz olmadığınızda bile her zaman temizlik yapabilir. iRobot, her gün farklı bir zamanda temizlik yapmak için planlanabilir. Örneğin, haftada üç kez temizlemek için robotunuzu ayarlayabilir ve zemini temiz tutmak için planlanan saatte temizlemek için robotu haftalık programlayabilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler