iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Outlet - Gri
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Outlet - Gri
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Outlet - Gri
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Outlet - Gri
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge - Gri
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge - Gri
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge - Gri
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge - Gri
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge - Gri
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge - Gri
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge - Gri
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Outlet - Gri

iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Outlet - Gri

Marka : iRobot
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺7.998,98(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.800,00(KDV Dahil)
₺669,90 'den başlayan taksitlerle

TSE numunesi olarak test amacıyla gönderilmiştir.

Ürünler kullanılmamıştır.

2 yıl garantilidir.

 

 

TSE numunesi olarak test amacıyla gönderilmiştir.

Ürünler kullanılmamıştır.

2 yıl garantilidir.

 

En son teknoloji ile dizayn edilmiş iRobot Roomba® i7 robot süpürgeyle, çağdaş robotiğin zirvesi evinize geliyor. Imprint akıllı haritalama özelliğine sahip benzersiz iAdapt 3.0 navigasyon sistemi sayesinde, kendisini mükemmel bir şekilde yönlendirir ve her zaman en iyi temizleme tekniğini uygular. Böylece, Roomba i7, ne kadar büyük olursa olsun, evinizin bütün alanlarını temizleyebilir. İRobot markasının çığır açan dönüm noktası niteliğindeki robot süpürgesi i7, toz haznesini kendi kendine otomatik kir boşaltma sistemi ile temizler.

Gelişmiş Özellikler Roomba i7

 • Akıllı Imprint ™ haritalama özellikli iAdapt® 3.0 navigasyonu
 • Temizlenmiş alanın sınırsız büyüklüğü
 • Clean Base ™ temizleme istasyonunda toz haznesinin otomatik olarak boşaltılması(*opsiyonel aksesuarlar)
 • Premium AeroForce® üç adımlı temizleme sistemi
 • iRobot HOME uygulaması ile gelişmiş kontrol
 • Akıllı temizlik planlama

Özellikler:


 
 • Her türlü sert zemin ve halıyı temizler
 • Kablolara dolaşmayı engelleme sistemi
 • Kirlerin akustik ve optik olarak tespiti
 • Hazne dolu göstergesi
 • Yıkanabilir toz haznesi
 • Temizlik sırasında şarj olma
 • Li-Ion batarya

iRobot hikayesi

iRobot'un çıkış noktası, üç kurucusunun (Colin Angle, Helen Greiner ve Rodney Brooks) robotik sektörünün dünyayı ve dolayısıyla çalışma, öğrenme, tedavi ve hatta temizleme biçimimizi değiştireceğine olan inancıydı. Henüz ilk yılında, iRobot, NASA'nın uzay araştırmaları için Nasa ile iş birliği içinde tasarladığı bir robot olan Genghis'i tanıttı.

Imprint Haritalama sistemi ile iAdapt 3.0 navigasyonu

En gelişmiş iAdapt 3.0 navigasyonu, boyut sınırı olmaksızın evinizin tüm alanlarının mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlar. Roomba i7, engelleri, mobilya tiplerini tanıdığı ve buna göre en iyi temizleme yöntemini geliştirdiği bir navigasyon sistemine sahiptir. Smart Imprint haritalama sistemi sayesinde, Roomba her odayı tanıyacak ve böylece robotun ne zaman ve hangi odayı temizleyeceğini siz belirleyeceksiniz.

iRobot HOME mobil uygulamasıyla, nerde olursanız olun temizliği başlatabilirsiniz

Robotunuzu, örneğin iş yerinizden veya tatildeyken bir akıllı telefon veya tablet kullanarak rahatça kontrol edebilirsiniz. Sadece CLEAN düğmesine basın ve robotunuz çalışmaya başlasın.

İşlev:

Akıllı Imprint Haritalama

İlk olarak, Roomba i7 özenle gösterilen alanı dikkatle eşler. Harita uygulamaya kaydedildikten sonra, her odanın sınırlarını ayarlayabilir ve adlandırabilirsiniz. Böylece, robotunuzun her zaman temizlemesi gereken alan üzerinde mutlak kontrole sahip olursunuz. Robot 10 farklı harita kaydedebilir.

Temizliği planlama

Imprint teknolojisi sayesinde, her oda için ihtiyaçlarınıza göre bir temizlik programı belirleyebilirsiniz.

Çift temizlik

Roomba, tüm yüzeyleri iki kez temizler. Özellikle küçük çocuklu veya evcil hayvanlı evlerde daha kapsamlı temizlik yapmanın farkına tanık olacaksınız.

Bilgi:

Robot bakımı

Uygulama, çöp kutusunun boşaltılması gerektiğinde veya fırçaların veya robotun diğer bölümlerinin temizlenmesi gerektiği durumlarda sizi uyarır. Ayrıca, bu tür bir bakımın nasıl yapılacağına ilişkin talimatları da yine uygulamada bulabilirsiniz.

Yardım

Yardım bölümü, sık sorulan soruların cevaplarını, eğitim videolarını ve teknik destek irtibatlarını sağlar. Robot hakkında başlıca özellikler ve gelişmiş özellikler ile ilgili bilgileri içerir. Aynı zamanda resimli kullanıcı kılavuzu da içeren bir hızlı kullanım kılavuzu da içerir.

Uygulama Geçmişi

Akıllı uygulama, bireysel temizleme döngülerinin raporlarını saklar.

Premium AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi

iRobot Roomba i7, hava akımını dönen fırçalar arasında dar bir aralığa konsantre eden patentli üç aşamalı AeroForce temizleme sistemi ile çalışır. Bu, havanın olağanüstü bir şekilde hızlanmasına neden olur ve yüksek verimli bir motorla birlikte, emiş gücü 10x kat artar*.

1. Döner yan fırça

Robotun yan fırçası, mobilyaların etrafındaki, duvarlardaki, oda köşelerindeki ve ulaşılması zor diğer tenha yerlerdeki boşlukları mükemmel bir şekilde temizler.

2. Karşılıklı dönen 2 AeroForce fırça

Özel lamelleri olan iki adet ters dönen lastik fırçanın patentli sistemi, her türlü sert zemin ve halıdaki kiri toplar. Sert zeminlerde, fırçalar doğrudan toplama haznesine kir çeker. Halıları temizlerken, kir önce halı elyafından gevşetilir ve ardından toplanır.

3. Emiş gücü yüksek motor

Tozu yüksek performans ile temizleme, emiş gücü yüksek bir motor ile sağlanır motoru ve verimi yüksek AeroForce filtresi etkili bir filtreleme sağlar.

iRobot Roomba 600 serisi ile karşılaştırıldığında

Clean Base Otomatik Kir Boşaltma Sistemi

Toz haznesinin kendi kendine kir boşaltması eşi görülmemiş bir rahatlık sağlar. Clean Base şarj ve temizleme istasyonu ile birlikte Roomba i7, size haftalarca temizliği unutturacak. İstasyonun içindeki tek kullanımlık kir torbası, robotun 30 toz haznesine kadar kiri saklayabilir. Bu pratik işlem sayesinde, toz ve kirlerin çevreye eve dağılmasını önler. İstasyondaki gösterge, kir torbası değiştirme zamanı geldiğinde sizi uyarır.


* Şarj ve temizleme istasyonu Clean Base pakete dahil değildir.

 Dışarıda Bırakma Fonksiyonu

Bu özellik sayesinde iRobot HOME uygulaması üzerinden, sınırsız adet, minimum 60x60cm boyutunda alanlar belirleyerek bu alanlara Roomba robot süpürgenizin asla gitmemesini sağlayabilirsiniz. Bu özellik, köpeğinizin mama kabı gibi alanlarda çok kullanışlı olacaktır. Bunun yanı sıra artık bu özellik sayesinde düşük modellerde kullanılan sanal duvar ya da benzeri engellere ihtiyaç duymadan robotunuzun girmesini istemediğiniz yerlere gitmesini engelleyebileceksiniz.

Temizlik sırasında şarj etme

Roomba i7, batarya durumunu akıllıca izler ve gerekirse kendisini şarj istasyonuna yönlendirir. Şarj işlemini tamamladıktan sonra, işi bitinceye kadar kaldığı noktadan temizliğe devam eder.

Li-Ion batarya

Bu lityum pilin avantajı, yüksek kapasiteli ve uzun ömürlü olmasıdır.

Merdivenlerden düşmeyi engelleyen sensörler

Robotun altına yerleştirilen sensörler, altındaki boş alanı güvenli bir şekilde tanır böylece robotunuzun merdivenlerden veya diğer yüksek alanlardan düşmesini engeller.

Kablolara karışmasını engelleyici sistem

iRobot, normal bir ev yaşamını bilerek tasarlanmıştır ve bu nedenle, halının saçaklarına veya kablolara dolaşmasını engelleyen ANTITANGLE işlevi ile donatılmıştır. Fırça direnç hissettiğinde rotasyonu geri döndürür. Bu şekilde, robot kablolardan kurtulur ve temizlemeye devam edebilir.

Yıkanabilir AeroForce toz haznesi

Roomba'nın yıkanabilir bir toz haznesi vardır, bu nedenle bakımı da çok kolaydır.

SPOT programı - bölgesel temizlik için ideal çözüm

Çok pratik olan SPOT programı faraşınızı ve el süpürgenizi müzeye gönderecek. Manuel aktivasyondan sonra, robot 1 m² çapında bir alanı iyice temizler- örneğin mutfakta şeker dökmek veya lobiyi rahatça temizlemek istiyorsanız bu program tam size göre.

Hassas temaslı tampon

Hassas temaslı tampon mobilyanıza karşı yumuşaktır. Örtü veya perde gibi görünen engelleri ayırt edebilir ve böylece yatağın altında ve perdelerin etrafında ve altında bile etkili bir şekilde temizliği gerçekleştirir.

Benzer Ürünler
Etiketler
iRobot, iRobot Roomba, iRobot Roomba İ7, iRobot Roomba İ7 Robot, iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge, iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Outlet, iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Outlet -, iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Outlet - Gri, iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Outlet Gri, iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge -, iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge - Gri, iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri, iRobot Roomba İ7 Robot Outlet, iRobot Roomba İ7 Robot Outlet -, iRobot Roomba İ7 Robot Outlet - Gri, iRobot Roomba İ7 Robot Outlet Gri, iRobot Roomba İ7 Robot -, iRobot Roomba İ7 Robot - Gri, iRobot Roomba İ7 Robot Gri, iRobot Roomba İ7 Süpürge, iRobot Roomba İ7 Süpürge Outlet, iRobot Roomba İ7 Süpürge Outlet -, iRobot Roomba İ7 Süpürge Outlet - Gri, iRobot Roomba İ7 Süpürge Outlet Gri, iRobot Roomba İ7 Süpürge -, iRobot Roomba İ7 Süpürge - Gri, iRobot Roomba İ7 Süpürge Gri, iRobot Roomba İ7 Outlet, iRobot Roomba İ7 Outlet -, iRobot Roomba İ7 Outlet - Gri, iRobot Roomba İ7 Outlet Gri, iRobot Roomba İ7 -, iRobot Roomba İ7 - Gri, iRobot Roomba İ7 Gri, iRobot Roomba Robot, iRobot Roomba Robot Süpürge, iRobot Roomba Robot Süpürge Outlet, iRobot Roomba Robot Süpürge Outlet -, iRobot Roomba Robot Süpürge Outlet - Gri, iRobot Roomba Robot Süpürge Outlet Gri, iRobot Roomba Robot Süpürge -, iRobot Roomba Robot Süpürge - Gri, iRobot Roomba Robot Süpürge Gri, iRobot Roomba Robot Outlet, iRobot Roomba Robot Outlet -, iRobot Roomba Robot Outlet - Gri, iRobot Roomba Robot Outlet Gri, iRobot Roomba Robot -, iRobot Roomba Robot - Gri, iRobot Roomba Robot Gri, iRobot Roomba Süpürge, iRobot Roomba Süpürge Outlet, iRobot Roomba Süpürge Outlet -, iRobot Roomba Süpürge Outlet - Gri, iRobot Roomba Süpürge Outlet Gri, iRobot Roomba Süpürge -, iRobot Roomba Süpürge - Gri, iRobot Roomba Süpürge Gri, iRobot Roomba Outlet, iRobot Roomba Outlet -, iRobot Roomba Outlet - Gri, iRobot Roomba Outlet Gri, iRobot Roomba -, iRobot Roomba - Gri, iRobot Roomba Gri, iRobot İ7, iRobot İ7 Robot, iRobot İ7 Robot Süpürge, iRobot İ7 Robot Süpürge Outlet, iRobot İ7 Robot Süpürge Outlet -, iRobot İ7 Robot Süpürge Outlet - Gri, iRobot İ7 Robot Süpürge Outlet Gri, iRobot İ7 Robot Süpürge -, iRobot İ7 Robot Süpürge - Gri, iRobot İ7 Robot Süpürge Gri, iRobot İ7 Robot Outlet, iRobot İ7 Robot Outlet -, iRobot İ7 Robot Outlet - Gri, iRobot İ7 Robot Outlet Gri, iRobot İ7 Robot -, iRobot İ7 Robot - Gri, iRobot İ7 Robot Gri, iRobot İ7 Süpürge, iRobot İ7 Süpürge Outlet, iRobot İ7 Süpürge Outlet -, iRobot İ7 Süpürge Outlet - Gri, iRobot İ7 Süpürge Outlet Gri, iRobot İ7 Süpürge -, iRobot İ7 Süpürge - Gri, iRobot İ7 Süpürge Gri, iRobot İ7 Outlet, iRobot İ7 Outlet -, iRobot İ7 Outlet - Gri, iRobot İ7 Outlet Gri, iRobot İ7 -, iRobot İ7 - Gri, iRobot İ7 Gri, iRobot Robot, iRobot Robot Süpürge, iRobot Robot Süpürge Outlet, iRobot Robot Süpürge Outlet -, iRobot Robot Süpürge Outlet - Gri, iRobot Robot Süpürge Outlet Gri, iRobot Robot Süpürge -, iRobot Robot Süpürge - Gri, iRobot Robot Süpürge Gri, iRobot Robot Outlet, iRobot Robot Outlet -, iRobot Robot Outlet - Gri, iRobot Robot Outlet Gri, iRobot Robot -, iRobot Robot - Gri, iRobot Robot Gri, iRobot Sü,