iRobot Roomba S9+ Plus Robot Süpürge
iRobot Roomba S9+ Plus Robot Süpürge
iRobot Roomba S9+ Plus Robot Süpürge
iRobot Roomba S9+ Plus Robot Süpürge
iRobot Roomba S9+ Plus Robot Süpürge
iRobot Roomba S9+ Plus Robot Süpürge
iRobot Roomba S9+ Plus Robot Süpürge

iRobot Roomba S9+ Plus Robot Süpürge

Marka : iRobot
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺29.990,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19.990,00(KDV Dahil)
₺2.308,84 'den başlayan taksitlerle

 

2 Yıl iRobot Türkiye Garantili

Robot Roomba S9+ Robot Süpürge

 • En gelişmiş temizliğimiz

  Siz ve eviniz en iyisini hak ediyorsunuz. Çığır açan teknolojisi ve sofistike tasarımıyla s9, şimdiye kadarki en akıllı, en güçlü robot süpürgemizdir.

   

  En derin temizlik

  40 kat daha fazla emiş gücü * ile üstün 3 Aşamalı Temizleme Sistemi, hiçbir çaba harcamadan inanamayacağınız bir temizlik için halılarınızın derinliklerindeki kalıntıları ve evcil hayvan tüylerini kaldırır, gevşetir ve ortadan kaldırır. Güç artırma teknolojisi ile halıları daha da derinlemesine temizlemek için emişi otomatik olarak artırır. * (Roomba® 600 serisi temizleme sistemine kıyasla)

  Ayrıntılı güçlü temizlik
  Gelişmiş sensörler ve özel olarak tasarlanmış Köşe Fırçası ile PerfectEdge® Teknolojisi, köşelerde ve kenarlarda derinlemesine temizliği optimize eder. Evcil hayvan bulunan evler için idealdir. % 30 daha geniş * Çift Lastik Fırçalar evcil hayvan tüylerine karışmaz.
  * (Roomba® 600 serisine kıyasla)

  Akıllı teknoloji tarafından yönlendirilir
  VSLAM® navigasyon ile s9, evinizin düzenini öğrenir ve kişisel Akıllı Haritalar oluşturarak, düzgün, verimli sıralar halinde ustalıkla temizlemesini ve gezinmesini sağlar. Ve pili azalıyorsa, kendini şarj eder ve işin tamamlanmasını sağlamak için kaldığı yerden devam eder.

  Tüm karmaşa içinde anında temizlik
  Kırıntıları temizlemek artık "Roomba, mutfak masasının altını temizlemek" kadar kolay. Sesli asistanınıza * veya iRobot Home uygulaması aracılığıyla basit bir istek, s9'un karışıklıkları sizin için, tam ortaya çıktığında temizlemesini sağlar - o noktayı hemen temizleyin ve bittiğini düşünün.

  • Imprint Smart Mapping ile zemine uyarlanabilir temizlik
  • vSLAM navigasyon teknolojisi ile optimize edilmiş zemin kapsamı
  • Üstün 3 aşamalı temizleme sistemi, tozu, kiri, evcil hayvan tüylerini ve hatta daha büyük döküntüleri gevşetmeye, kaldırmaya ve emmeye yardımcı olur
  • Yüksek verimli filtre, alerjenlerin, polenlerin ve partiküllerin% 99'unu yakalar.
  • PerfectEdge teknolojisi, köşelerde temizliği optimize eder
  • iRobot'unuzu iRobot Home Uygulaması ile kontrol edin ve robotunuzun temizlediği yerlerin haritalarını görüntüleyin.
  • Otomatik olarak yeniden şarj eder ve temizlemeye devam eder.

 •  

 • "Roomba, mutfağı temizle."

  Mutfağınızı oturma odanızdan tanır. Hangi odaların ve ne zaman iRobot HOME Uygulaması'nda temizleneceğini seçin. Alexa ve Google Asistan ile dokunmadan kontrolün keyfini çıkarın.

 • Kenarlar. Köşeler ve arada kalan tüm detaylar

  3 Aşamalı Temizlik Sistemi, gömülü kirleri, döküntüleri ve evcil hayvan tüylerini saklandığı yerden çekmek için Çiftli Çoklu Kauçuk Yüzey Fırçalarını ve ** 40X emiş gücü kullanır.* ** Roomba® 600 Serisi AeroVac ™ Sistemi ile karşılaştırıldığında

 • Kenarları derinlemesine temizler, köşelere girer

  PerfectEdge ™ Teknolojisi: Yeni Köşeli tasarımı ve köşelere derinlemesine ulaşmak için özel açılı köşe fırçasını kullanarak kiri gizlendiği yerde bulur ve temizler.

 • İkili-Çoklu-Yüzey-Fırçaları - şimdi 30% daha geniş *

  Her fırça, toz ve kir gibi küçük parçacıklardan saç ve büyük kalıntılara kadar her şeyi temizlemek için sert zeminlerden halılara kadar farklı zemin yüzeyleriyle sürekli temas halinde kalan kauçuk dişlerle benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. * ** Roomba® 600 Serisi Serisi ile karşılaştırıldığında

 • Evinizi temizlemenin en iyi yolunu bilir

  Gerçekten akıllı haritalama- Imprint ™ Teknolojisi, s9 + robot süpürgenin evinizi öğrenmesini, haritalamasını ve uyum sağlamasını sağlayarak temizlemenin en iyi yolunu kendi belirler.

 • vSLAM® Navigasyon

  vSLAM® navigasyon teknolojisini kullanan s9, 1.3 GHz dört çekirdekli işlemcinin, evinizin doğru bir şekilde haritasını oluşturmak için kullandığı saniyede 230.400'den fazla veri noktası toplar.

 • Cep telefonundan kontrol

  Robot süpürge, zaman içindeki işlevselliği iyileştirmek için tasarlanmış yazılım güncellemelerini yükler. Bu sayede en son güncellemeleri ve yenilikleri cihazınıza adapte edebilirsiniz.

 • The Roomba s9 Anti-Alerjen Sistemi

  Polen ve küf alerjenlerinin% 99'u havaya yayılmadan robottan Kir Boşaltma haznesinde tutulur ve hapsolur.

 • "Sizin arkanızdan evinizi ve daha sonra kendisini temizler"

  Temizliği baştan sona kendi tamamlar. Roomba® s9+ robot süpürge otomatik olarak kendi toz haznesini kendi boşaltır, kendisini şarj eder ve kaldığı yerden temizliğe devam ederek tüm evinizi süpürür. Bu yüzden haftalarca süpürme işini düşünmek zorunda kalmazsınız.

Benzer Ürünler